stilingi drabuziai moterims įlipdami į greitkelį juokiasi ir džiaugiamės

Pastaba: iš pradžių aš parašiau šį pranešimą ‘Praktinės vestuvės’, bet aš taip pat noriu jį paskelbti, nes sukūrė tikrai nuostabių pastabų ir pokalbio iš lėlių ir moterų pokalbį visais gyvenimo etapais. Jei norite skaityti daugiau asmeninių įsitraukimo istorijų ir paskatinimo, būtinai patikrink tai!

Niki Marie fotografijos nuotrauka

Mano pasiūlymo istorija ir žiedas yra tobulas. Tą dieną, kai pradėjau linksmintis su manimi,nike batai, visą vakarą ir vakarą praleidome visus mėgstamiausius dalykus,balenciaga vyriški treneriai raudoni, dainuodama automobilyje,balenciaga triple s 754 batai, žiūrėdami televizijos laidas, vaikščiodami mėgstamiausiu parku, valgydami pica centrą. Tiesą sakant,pandora pakabukai, mes valgėme pietus toje pačioje parke,burgundy balenciaga bėgikai, kur praleidome vienerių metų sukakties metines; mes net sėdėjome toje pačioje vietoje ir priminėme, kiek toli mes atėjome. Aš visada atsiminsiu tą dieną kvailas detales, pastatydama savo automobilį penkis ar šešis kartus, ginčydama trūkstamą žiedo išvažiavimą, apvynioti ant mūsų iškylos ant kilimų, kurie turėjo būti šilta diena. Kai aš pagaliau užmigau tą naktį, tai buvo su mano žiedu, patogiai priglundančiu ant mano piršto, ir į mintis apie tai, kaip laiminga buvo diena. Mano žiedas taip pat buvo būtent tas, ko norėjau,balenciaga viskas juoda, išskyrus geresnį,balenciaga triple s kedai, nei galėčiau įsivaizduoti. Visi šie baimės ir rūpesčiai dėl to, ką aš nekenčiu žiedo? Gone. Tai buvo paprastas, nesenstantis ir, žinoma, sparkly.

Tada įvyko du dalykai. Vienas, žmonės, kuriuos aš vos pažinojau,gai mattiolo, pradėjo rengtis ir sveikina mane su jais! Tada iškart pradėjo užduoti klausimus apie dalyvavimą. Kaip jis pasiūlė? Kur tu buvai? Leisk man pamatyti žiedą! Staiga pasakodama apie užduoties istoriją aš nežinojau ką pasakyti. Trumpas variantas ‘Mes praleidome popietę mūsų mėgstamiausiu parku ir įsitraukėme į krioklį, esantį miesto centre.’ ‘Nepakankama’. Bet aš negalėjau paaiškinti dalies, kur mes ketiname pasukti į dešinę, kad patektų į parką, tačiau eismas buvo toks blogas, kad mes tiesiog palikome planą ir pasuko į kairę, be to, įlipdami į greitkelį juokiasi ir džiaugiamės,balenciaga apyrankė raudona, kad būtume gyvi . Ir kaip galėčiau pasakyti jiems apie sėdimą ant mūsų iškylos antklodę, užšaldžiusį šalta ir giggling, kai mes ištraukėme kitą ant mūsų galvų kaip ant forto paviršių? Taigi vietoj to pasiūliau: ‘Mes nuvykome į mėgstamiausią parką ir valgome pietus, ?’ ir jie buvo priblokšti. Aš parodė jiems savo žiedą ir, kai jie paklausė, ar tai buvo tai, ką norėjau, aš silpnai paaiškino: ‘Mes jį išvedėme kartu,balenciaga mens bag, ?’ nes mes padarėme. Pasirenkant savo žiedą kartu buvo smagu, bandoma ir auganti patirtis visi tuo pačiu metu. Aš to neturiu jokiu kitu būdu. Bet kaip tai pasidalinti su svetimu?

Antra,balenciaga vasaros pardavimas, pradėjo užsiimti kiti žmonės, o jų pasiūlymų istorijos buvo better. ? Paplūdimio raktas, kuris atidarė 500 mylių brangenybės krūtinę? Tikrinti. Miško kliringas su degikliais ir antikvariniais stalais? Tikrinti. Sunkus gudrybės medžioklė su sudėtingais užuominomis ir brangiomis dovanomis? Taip pat patikrinkite. Merginos nustebino, pagyvėjo ir daugiau nei laimingai dalinosi savo istorijomis su visais. Jų žiedai buvo madingi, trapūs ir blizgučiai,kur galiu gauti balenciaga sportbačius, viskas, ko vestuvių pramonė myli stumti. Aš jaučiau neracionalų įsitraukimo pavydą. Jie turėjo idealius pasiūlymus, išgalvotas žiedus! Kaip galėčiau galėčiau išgyventi visa tai?

Bet palauk! Žiedas su trim halonais ir 128 smulkiais deimantais nėra skirtas man, ir niekada nebuvo. Aš visada norėjau, kad klasikinis solitaire, tarsi vienas mano motinos elegantiško aukso juostos, kažkas galėčiau dėvėti amžinai ir niekada nebūtų stiliaus. Panašu,dior miss dior kvepalai, kad susižavėjimo pasiūlymo idėja bijojo manęs, nes aš visuomet priėmiau visus savo sprendimus ir suplanavome savo gyvenimą kaip komandą. Kodėl tai turėtų būti kitoks? Mes bendradarbiaujame,pandora papuosalai, o mūsų partnerystė yra pagrįsta pasitikėjimu ir drauge. Mano mėgstamiausios datos yra pasivaikščiojimai parke, rankiniu būdu, kai jis klauso man kalbėti apie mūsų naujausią klientą darbe ar projektą, kuris vyksta aukštesniojoje mokykloje. Aš vertinu kartu praleistą laiką, o ne pinigus, išleistus man. Tas faktas, kad jis praleido klasę ir ignoravo jo tekstinius pranešimus po pietų, reiškė be galo daugiau nei važiuoklė per centrą ar mano vardą Jumbotron.

Šis darbas vyksta. Kartais jaučiuosi pavydo, kai aš matau ‘Facebook’ nuotraukų albumą apie ypač sudėtingą pasiūlymą. Kada dirbo kita mergina,nike kedai moterims, buvo šiek tiek pavydo išgirsti šūksnius: ‘O jūsų žiedas yra didžiulis!’ Tada aš manau, kad atgal į parką dienos; mano žandikauliai ranka mano eidami aplink ežerą; gerti karštą šokoladą; ir pavogė daugiau nei mano dalis antklodė, kad liktų šilta šalčiausioje sezono sezono metu. Žvelgiu žemyn į mano ranką ir pamatyti savo nuostabų ring’my subtilus solitaire, kad percs taip elegantiškai ant mano piršto ir šypsena. Kadangi joks dalyvavimas nėra toks pat tobula kaip mano.

 PREVIOUS POSTWatercooler NEXT POSTGalerija Dienos Susiję Straipsniai 5 Ne tradicinis sužadėtuvių žiedas Ideas02 / 17/17 @ 1:10 pm Taming the beast: 5 didžiausias vestuvių planavimo stresas ir kaip kovoti su Them04 / 18/17 @ 5:00 am Kaip Sixes tapo ponu ir ponia: mes dine, Finely03 / 07/17 @ 9: 20am. 9 būdai, kaip padaryti savo motinoms dalį savo vestuvių dienos5 / 10/17 @ 5: 25 pm