batai mazwi leonard zhakata Dabar suprantu. Nebuvo nieko

Kai aš skaičiuoju savo palaiminimus, aš skaičiuoju jus du kartus. C Irish Proverb

(pagal Max Wanger)

Kas duoda tave vestuvių dieną?

Šis klausimas kyla laikas nuo laiko,balenciaga bėgikai pilka ir mėlyna, nes mano tėtis negali fiziškai sugebėti (bet jis žiūri,jockey international, aš tikrai tai žinau?).

(‘Aš ir paprastasis strutis’, patikrink mano šnipštą karštą rožinį ansamblį ir tuos balti pėdkelnės !!)

Taigi,balenciaga triple s parduotuve, ką galvoju?

Iš pirmo žvilgsnio aš buvau miręs,balenciaga arena, vaikščiojau pėsčiomis į mano patalynę. Solo skrydis. Aš buvau labai nepriklausomas beveik visą mano gyvenimą ir buvo visiškai nuostabus visoje idėjoje. Tai atrodė kaip tokia senoji tradicija. Aš turiu galvoje, ką aš,ugg sale usa, ožka?

Taigi buvo nuspręsta,balenciaga europe svetainė. Ir aš jaučiausi tikrai tikrai gerai apie tai. Ir labai moderni moteris.

Tada, labai paprastą sekmadienį, tėvų namuose,balenciaga dydžio vadovas, apžiūrėjau pusryčių stalą, o mama pasakojo juokingą istoriją ir visi juokėsi,balenciaga apyrankės dydis, o mano suvokimas pasikeitė.

Dabar suprantu. Nebuvo nieko, kas nuėjo ‘. Tai buvo apie vienos šeimos ir kitos pradžios šventę.

(Ahhhh, 80s. Aš,moncler striukes pigiau, Mama strutis ir brolis Ostrich @ Pismo Beach)

Jie manęs pasiliko, man 31 metų pritrenkė ir mane be jokios abejonės pamilo. Kai mes nežinojome,balenciaga juoda pilka, kokiu keliu buvo, mes buvome vieni kitiems šviesoje toje pačioje tamsioje valandoje tą dieną,žalia ir juoda balenciaga, kai žmogus mūsų gyvenime pasibaigė, ir jie išlaikė mano gyvenimą visą šviesą nuo tada .

(‘Straust Trio’, prakaitavimas ir sumuštiniai moskitos Filipinuose,balenciaga a4, 2005 m.)

Taigi per šiek tiek daugiau nei mėnesį (Yipes!) Mano šeima laikys mane (drebėdama su jauduliu) rankomis ir vaikščioja mano link naujam žmogui mano gyvenime. Ir aš to neturiu jokiu kitu būdu. ,dior miss dior kvepalai????

Dabar jūsų laikas pasidalinti. Ar jūs turėsite ką nors pasivaikščioti po erą savo ypatingoje dieną,balenciaga paris bag? Ar jūs būsite skraidyti solo?

 PREVIOUS POSTOne Mėnesis! NEXT POSTI Susipažino su ženklu Susijusios žinutės Kaip šeši žmonės tapo poną ir ponia: Havajai Honeymooning03 / 20/17 @ 8:33 am Kaip sujungti dvi kultūras į savo ypatingą dieną 04/12/17 @ 5:00 am Kaip elgtis su religine Tradicijos,balenciaga bėgikai mens juodas, kurios jūsų neatsako 04/02/17 @ 5:10 pm Kaip pasiruošti jūsų naminiams gyvūnėliams jūsų vestuvėms08 / 11/17 @ 3:21 pm